на POS (Точка на продажба) Систем е еден од повеќето клучен дел од бизнисите во мало и ресторан, овие денови. Имајќи свој кориснички систем ПОС текот на каса ви помага да ги добиете сите детални извештаи за продажба. Така, тоа е одлично за касата како и за сметководители. Ова POS софтвер помага да ги анализира сите детали, како што се продадениот предмет, понуди и промоции на било кој предмети, време на неговата продажба и името на касата премногу. Таа обезбедува точност и со тоа не постојат шанси за грешки. Можете да добиеш бесплатен ПОС систем од Harbortouch за Продажба, салони, ресторани и барови, како и или мали бизниси.

Што обезбедува Harbortouch?

Harbortouch ви дава комплетно решение ПОС систем. Тоа вклучува ПОС хардвер, POS софтвер, како и интегриран трговец услуги кој е совршен за сите мали бизниси, продавници, салони и ресторани или кафе. Вие не треба да поминуваат часови на истражување за тоа што ви е потребно за вашиот бизнис. Harbortouch ќе ве праша некои основни прашања и мора да одговори на тоа. потоа, тие ќе знаете што тип на систем што навистина треба за вашиот бизнис или продавница. Со минимални трошоци може да се добие голема услуга од нив.

Harbortouch обезбедува посебни системи ПОС за вашиот различни бизнис потреби. Можете да го избере најдобриот врз основа на тоа каков тип на бизнис ќе имаат. Секој од систем ПОС има различни карактеристики кои ги покриваат различните потреби и барања на тој конкретен бизнис. така, кликнете на et отворени за опција слободен "и да одговори на некои од прашањата што го бараат. Тука тие ќе побара од вас за видот на бизнисот што го поседувате, како што се облека или обувки, хотел или ресторан, салон или самопослуга итн. Откако ќе го заврши одговарање на сите прашања, тие ќе го проследи вашето слободно апликацијата за поставување.

Како да го добиете Систем за слободна ПОС?

Тоа е сосема лесно да се добие бесплатен ПОС систем за вашиот продавници и ресторани од Harbortouch. Што треба да се следат неколку едноставни и лесни чекори да го добие. Овие се:

контакт Harbortouch: Ќе мора прво да се јавите на Harbortouch за добивање на ПОС систем бесплатно. За тоа, ќе мора да аплицираат за бесплатни точка на продажба понуда. добие одобрение: Откако ќе го применуваат за слободна точка на продажба систем, ќе мора да почека за нивно одобрување. Кога ќе се одобрени за слободен софтвер и хардвер, вие сте добро да отидевме. Вие само треба да плаќаат месечна претплата, која опфаќа поддршка и services.Free Инсталација: Вие ќе добиете бесплатна инсталација од Harbortouch на елитата од страна на нивните уверение техничари. Сите техничари тие се добро обучени и сертифицирани. Оттука, ќе добиете голема и беспрекорна услуга.

Заедно со тоа, исто така ќе добијат доживотна гаранција на хардверот. Нема други однапред трошоци. Вие ќе добиете бесплатна инсталација на лице место, слободен програмирање мени, како и слободни резерви хартија. Откако ќе го имаат инсталирано, ќе добиете најдобра поддршка од нивните штабови.

Зошто да изберете оваа?

Избор на слободни точка на продажба систем со Harbortouch ќе ви помогне на многу начини. Вие не треба да поминат неколку часа истражување за најдобри услуги на обезбедување на POS софтвер и хардвер. Harbortouch ви нуди најдобри во класата точка на продажба систем за вашиот продавници, ресторани, салон и бањи, мали и средни претпријатија и кафулиња. Тоа е најмногу кавга-бесплатна услуга, која ќе може да ја добие. Вие само треба да аплицираат за програмата онлајн. Потоа ќе добиете опремата ПОС заедно со бесплатен инсталација и без однапред цена. Дури месец услуга и надоместокот за поддршка, кои ќе мора да ја плати е многу помалку. Оваа минимална надомест ќе ги покрие сите основни услуги.

Завршна мисла

Ако имате бизнис и потрага по најдобрите и најефикасните ПОС систем, тогаш Harbortouch може да ви обезбеди со тоа. Може да се применува за слободен систем ПОС понудени од нив. Тоа вклучува бесплатен софтвер и хардвер врз основа на вашиот бизнис. Таа, исто така доаѓа со сите основни функции потребни за водење на вашиот бизнис и анализа на продажбата на непречено. така, Ова заштедува многу од вашето драгоцено време, како и пари. Harbortouch да се грижи за сите ваши потреби и барања ПОС систем ефикасно.

реклами
Сподели преку: